Блаженніший Митрополит Онуфрій: Бог нікому нічого не винен (Відео)

Серце атеїстів подібне до дороги з притчі про сіяча. Воно тверде, жорстоке. Коли вони чують слово про Бога, диявол краде його через їхнє невір’я. До таких людей подібні й ті, які вірять у Бога, але у своєму житті весь час чимось незадоволені.

Про це Блаженніший Митрополит Київський і всієї України Онуфрій розповів у ефірі телеканалу «Інтер» в першому випуску щотижневої програми «Слово Предстоятеля».

Людина не може говорити, що вона гідна кращої долі. Вона цим робить Бога своїм боржником. А Бог нікому нічого не винен. Все, що ми від Бога отримуємо, це дари Божі, які Бог дає нам не тому, що він нам винен, а тому, що він любить і милує нас.

Владика також зазначив, що сучасна людина часто шукає якісь кнопки, на які можна було б натиснути і змусити Бога робити те, що нам хочеться. Але це не справжня духовність. Бог благословляє тих людей, які себе підпорядковують Богу, а не намагаються Бога підпорядкувати своїм бажанням.

Бог дає нам рівно стільки, скільки нам корисно, — зазначив Владика.

Побачити повне відеозвернення Предстоятеля Української Православної Церкви можна щосуботи о 8:30 в ефірі телеканалу «Інтер», або на YouTube-каналі за посиланням.

Добавить комментарий