У Києві знову відкрито набір на унікальні курси з підготовки до сімейного життя

У Києві відкрито набір на унікальні церковні курси з підготовки до сімейного життя «Разом назавжди», які розпочнуться у лютому.

Про це написала на своїй сторінці в Facebook одна з лекторів курсів, мама вісьмох дітей, журналіст, матінка Вікторія Могильна.

«Відкрито запис на другу половину лютого. Зустрінемося 12 разів, по середах, для того щоб вивчити знаки дорожнього руху, а водійський досвід і стаж — за Вами. Рай на землі неможливий, але сімейна гармонія — цілком », — написала матінка Вікторія.

Лектори проведуть заняття на теми: «Основи сім’ї», «Любов або закоханість. Любов в дії», «Конфлікти і їх наслідки», «Взаємне пізнання. Аспекти зрілості. Життєві цінності», «Відповідальне батьківство. Права і обов’язки батьків», «Виховання в сім’ї»,«Пара і її відносини з батьками та оточуючими людьми» (протоієрей Миколай Могильний і матінка Вікторія), «Фізіологія подружнього життя» (акушер-гінеколог Олександр Ломикін), «Церковний і цивільний шлюб» (отець Миколай та юрист ієрей Георгій Лайко), «Таємниця прощення» (всі лектори курсу).

Записатися можна за телефонами: 050-448-33-41, (044) 235-18-16.

Лекції будуть проходити за адресою: м Київ, вул. Ярославів Вал, 1 (галерея-ризниця «Чудотворні ікони Афона»; найближча станція метро — «Золоті ворота»).

Добавить комментарий