Новак Джокович: «Бути православним християнином — найважливіший титул»

Один з кращих тенісистів світу, Новак Джокович, розповів, що повернутися в спорт після травми йому допомогло регулярне читання Біблії.

Екс-перша ракетка світу Новак Джокович пояснив, що бути православним християнином — найважливіший титул у його житті. Про це він розповів в інтерв’ю aleteia.org.

Як повідомляється, про свою віру сербський тенісист каже публічно і носить хрест. Для нього його релігійні переконання важливіше його 68 титулів, включаючи перемоги в 12 турнірах Великого шолома.

«Я — спортсмен, але перш за все я — православний християнин», — сказав він в квітні 2011 року, коли Предстоятель Сербської Православної Церкви Святіший Патріарх Сербський, Архієпископ Печький, Митрополит Белград-Карловацький Іриней вручив йому орден Святого Сави, найвищу нагороду Сербської Православної Церкви , за благодійні внески на ремонт храмів.

Новак Джокович активно займається благодійністю, допомагає малозабезпеченим. Рік тому Фонд Новака Джоковича виділив 94 000 євро на ремонт школи, а в жовтні минулого року тенісист відкрив в Сербії ресторан безкоштовного харчування для бездомних і бідних.

«Гроші не проблема для мене. Я заробив досить, щоб прогодувати всю Сербію. Я думаю, що серби заслуговують цього після підтримки, яку я отримав від них », — сказав він на відкритті закладу.

У 2015 році фонд Джокович спільно зі Світовим банком, організував фінансування освіти сербських дітей, в зв’язку з чим ЮНІСЕФ призначив його «послом доброї волі» в Сербії в серпні 2015 року.

«Новак Джокович — справжній чемпіон для дітей у всьому світі. Він показує, що сильні голоси і дії можуть мати значення для дітей, особливо для самих маленьких », — вважає Йока Брандт, заступник директора ЮНІСЕФ.

Він приклад для дітей у всьому світі… і його сім’ї.

Новак Джокович — сербський тенісист, перша ракетка світу; переможець 14 турнірів Великого шолома в одиночному розряді, володар некалендарного «кар’єрного» Великого шолома в одиночному розряді.

Добавить комментарий