УПЦ подібна до святого Іова: у неї хочуть відібрати навіть ім’я

Українській Православнійї Церкві в якійсь мірі випало йти шляхом святого праведного Іова. Про це розповів в ефірі «Першого Козацького» заступник голови ВЗЦЗ УПЦ протоієрей Миколай Данилевич.

«Історія нашої Української Православної Церкви нагадує історію святого праведного Іова, — зазначив заступник голови ВЗЦЗ. — У книзі Іова говориться, що Іов був праведний, у нього було багато багатств, діти, дружина. І Господь так попустив, щоб все це відняти у нього. Тому що сатана сказав Богу, що Іов вірний йому, поки у нього все добре … Так само, як у Йова, було відібрано все, одне за іншим, так і віднімається все в Української Православної Церкви».

Отець Миколай нагадав, що тепер в УПЦ хочуть відібрати навіть ім’я.

«Так само як Іов терпів всі свої поневіряння та благословляв Бога, а потім прожив ще 140 років і помер «пересичений днями», так і нам слід бути готовими, що в якійсь мірі ми, можливо, повторимо (якщо по-християнськи поставитися) долю святого праведного Іова», — зазначив заступник голови ВЗЦЗ.

Священнослужитель звернув увагу, що в цьому сенсі показовим є приклад Блаженнішого Онуфрія.

«Він не сказав жодного поганого слова проти Президента, проти Філарета, проти влади. Він каже про Христа, про Євангеліє. І дійсно так благословляє Бога», — розповів отець Миколай.

Добавить комментарий