У Мексиці збудують найвищу статую Ісуса Христа

На початку 2019 року в мексиканському штаті Тамауліпас почнеться будівництво найвищого в світі скульптурного зображення Ісуса Христа.

Монумент Cristo de la Paz ( «Христос світу») майже вдвічі перевершить за висотою нинішнього рекордсмена — статую Cristo de la Concordia ( «Христос згоди») в болівійському місті Кочабамба. Якщо висота останнього становить трохи більше 40 метрів, то нова статуя, як планується, досягне 77 метрів у висоту, повідомляє видання Aleteia.org.

Автором та ініціатором проекту став Едуардо Верастегі Кордоба (Eduardo Verástegui Córdoba), мексиканський актор, уродженець штату Тамауліпас. У коментарі для Mexico News Daily, Верастегі Кордоба заявив, що проект статуї був задуманий їм з метою «залишити мирну спадщину для його рідної країни».

За своїм виглядом статуя буде повторювати популярне в Латинській Америці зображення, на якому Христос постає перед людьми з розкинутими, як для обіймів, руками. Найзнаменитіший приклад цієї іконографії — статуя Христа на горі Корковадо в Ріо-де-Жанейро.

Роботи зі зведення монумента в штаті Тамауліпас проводитиме будівельна компанія, що побудувала, в тому числі, аеропорт Мехіко. Згідно з проектом, навколо статуї буде розбита площа, яка зможе вмістити до 10 тисяч осіб.

Забудовники сподіваються перетворити район, в якому розташується статуя, в процвітаючу точку для паломників і туристів. Крім нової будівлі католицької церкви, тут також планується відкрити магазини, ресторани і кафе, паломницький центр, ринок, конференц-центр, готелі і житлові будинки, а також побудувати фунікулер.

Добавить комментарий