Джастін Бібер заохочує утримуватись від сексу до шлюбу, але не всі задоволені

У дуже відвертому інтерв’ю для Vogue, Джастін Бібер пояснив, що утримувався від сексу протягом року, бажаючи наблизитися до Бога. Він також сказав, що він та його нова дружина Хейлі Болдуін утримувались від сексу до вступу в шлюб, і це є однією з причин того, що вони так швидко одружилися.

У інтерв’ю Vogue Джастін сказав:

«Я думаю, що секс може викликати багато болю. Іноді люди займаються сексом, тому що вони не відчувають себе досить добре. Тому що у них низька самооцінка».

Він також пояснив:

«Я хотів таким чином знову присвятити себе Богу, бо я відчував, що це краще для стану моєї душі. І я вірю, що Бог благословив мене в результаті зустріччю з Хейлі. Є пільги. Ви отримуєте винагороду за гарну поведінку».

Після такої заяви на Бібера вилилась ціла злива негативних коментарів. Його заклик утримуватись від сексу назвали «жахливою ідеєю». Ось як звучить заголовок британського видання «Telegraph»:

«Целібат перед шлюбом — жахлива ідея — Джастін Бібер не повинен проповідувати його шанувальникам».

Ребекка Рейд, яка написала колонку, впевнена: «Перш ніж ви одружитеся з ким-небудь, вам потрібно зробити чотири речі. Вирушайте у відпустку не менше ніж на тиждень, побачте один одного у хворобі (бонусні бали, якщо це харчове отруєння), змонтуйте розібрані меблі і займіться сексом».

На щастя, серед шанувальників Бібера були й ті, хто позитивно поставився до вчинку співака. І хоча подружжя Біберів не можна назвати взірцем християнської чистоти, оскільки до шлюбу вони мали чимало стосунків, така спроба отримати від Бога благословення може мати гарний вплив на мільйони молодих людей, які слідкують за життям співака та цінують його творчість.

 

Добавить комментарий