Ештон Катчер мало не пожертвував життям заради брата

Мало хто знає, але у красеня Ештона Катчера є брат-близнюк. Він, правда, не володіє такими видатними зовнішніми даними, зате володіє величезною внутрішньою силою.

Майкл Катчер страждає «легкої» формою ДЦП, але при цьому допомагає людям, які потрапили в біду.

Цікавий факт з дитинства хлопців: Ештон мало не віддав життя заради брата, в прямому сенсі цього слова. У 13 років Майклу потрібна була пересадка серця, але донора довгий час не могли знайти, тому Ештон вирішив накласти на себе руки і віддати Майклу своє серце. Але все обійшлося, в останній момент знайшовся донор, чим врятував життя двом юним хлопчикам.

Завдяки Ештону Майкл навчився ніколи не здаватись. Саме Ештон допоміг Майклу усвідомити, що його життя в його власних руках і ніхто не проживе його замість нього.

Вони вчилися ще в початковій школі, коли стався такий інцидент. Вони грали удвох в баскетбол на майданчику. У якийсь момент Ештон кинув братові виклик:

«А тепер кидок правою».

Майкл повернувся і пішов геть з майданчика.

«Ти куди це зібрався?», — запитав Ештон.

«Ти ж знаєш, що я не можу правою. Це не чесно».

Але Ештон знайшов потрібні слова:

«Ти можеш. Ти здатний робити те, що захочеш. Я не можу зробити цей кидок замість тебе, мами тут немає, вона за тебе не кине. Це твій виклик. Досить вже спиратися на свою інвалідність, як на милицю. Це твоє перешкода».

Ці слова залишилися з Майклом на все життя. Є перешкоди, які належать йому, і тільки він може їх подолати або не подолати. Він зробив той кидок хворий правою рукою. Але, на жаль, реальне життя не схоже на голлівудський фільм. Він не потрапив в кільце.

 Я і сьогодні, напевно, не потраплю, — жартує Майкл.

Але це не важливо. Урок, отриманий від брата, він засвоїв. Він буде завжди намагатись. Нехай частіше він промахнеться, але іноді у нього вийде.

Добавить комментарий