На Волині пройшов форум православної молоді

170 молодих людей з різних куточків Волині стали делегатами дводенного форуму православної молоді, що проходив в Мілецькому і Петропавлівському (Світязь) монастирях.

На честь Всесвітнього дня православної молоді з благословення керуючого Володимир-Волинською єпархією митрополита Володимира на території Мілецького і Петропавлівського (Світязь) монастирів відбувся дводенний з’їзд православної молоді, повідомляє прес-служба єпархії.

 «Ми мали можливість поспілкуватися з нашим владикою, задати йому питання і отримати на них відповіді. Ми змогли поспілкуватися один з одним, поговорити на духовні теми … Для мене цей з’їзд показав, що наша віра жива, у нас є небайдужа до Церкви молодь, яка готова стояти за правду в вірі», — поділився своїми враженнями учасник з’їзду з села Мильці Максим Ващук.

Куратор з’їзду протоієрей Олександр Черевко в свою чергу зазначив:

 «Молоді люди мали чудову нагоду познайомитися, поспілкуватися, разом помолитися, духовно збагатитися і відчути – яке вона монастирське життя».

Організатори та учасники висловили надію, що такі зустрічі стануть традиційними, адже молодь — сьогодення і майбутнє нашої Церкви.

Раніше NEWOD розповідав, як в Україні відзначили День православної молоді .

Добавить комментарий