Нік Вуйчич — відомий міжнародний громадський діяч відвідав Лавру

Всесвітньо відомий американський мотиваційний спікер, громадський діяч, співак, автор бестселерів, людина без рук і ніг, батько чотирьох дітей Нік Вуйчич в рамках свого візиту в столицю України відвідав її головну святиню — Києво-Печерську Лавру,  повідомляє прес-служба монастиря.

У Києво-Печерському монастирі відомого гостя приймав Намісник Лаври в своєму будинку. Владика передав йому і супроводжуючим пам’ятні подарунки, а також провів у Хрестовоздвиженський храм, де показав чудотворні ікони Богородиці. На пам’ять було зроблено загальний знімок.

Нік Вуйчич має непросту біографію. Він народився в Австралії, його батьки — сербські емігранти, покірно прийняли народження дитини з синдромом тетраамеліі (рідкісне спадкове захворювання, що приводить до відсутності всіх кінцівок), оточили сина турботою і любов’ю.

Всупереч своєму, здавалося б, важкому становищу Нік Вуйчич навчився  долати труднощі, а потім присвятив життя тому, щоб на своєму прикладі допомагати оточуючим направляти діяльність в потрібне русло, подорожуючи по всьому світу з мотиваційними виступами.

Намісник Лаври митрополит Павел тепло прийняв гостя, побажавши на прощання:

 «Нехай допоможе Вам і Вашим близьким Господь, і Його всесильна десниця нехай береже Вас завжди на життєвому шляху!»

Православні люди по-різному ставляться до Ніка, адже він з протестантської родини, і саме протестантський світогляд лежить в основі його виступів. Але не можна не відзначити, що його виступи наповнені світлом і радістю. Вони змушують людей більше цінувати життя. Адже головна мета Ніка — втішити тих, хто зневірився і дати їм мрію і мотивацію в житті.

«Раніше я турбувався, що у мене ніколи не буде дружини, що я ніколи- ніколи в житті не зможу мати дітей. Але зараз у мене є дружина Канае і є два чудових сина — три роки і вісім місяців. Старший, Кійоші вже вищий за мене.

 

Раніше я переживав, що я ніколи не зможу тримати за руку свою дружину, що я не зможу обійняти своїх дітей, коли їм буде погано. Але зараз Кійоші обіймає мене. Він каже «дай п’ять» і вдаряє мене в плече. Зараз я розумію, що не важливо, чи можу я тримати за руку Канае, головне, щоб я завжди тримав її серце».

Добавить комментарий