Стало відомо про нове зцілення по молитвах до святителя Луки КРИМСЬКОГО

За молитвами до святителя Луки Кримського зцілився від важкого захворювання кримчанин Іван Фомін. Юнак розповів про диво, яке з ним сталося  митрополиту Сімферопольському і Кримському Лазарю.

Івану зараз 17 років. Він вчиться на першому курсі Кримського інженерно-педагогічного інституту, але ще не так давно боровся зі смертельним захворюванням — пухлиною головного мозку. Хлопець переніс дві складні операції, за його життя боролися кращі лікарі, проте реабілітація не наступала.

Як зазначив Іван в бесіді з владикою Лазарем, чудо зцілення відбулося саме за молитвами до святителя Луки Кримського.

«З самого початку і протягом всієї хвороби з благословення настоятельки Свято-Троїцького жіночого монастиря ігумені Євсевій мої батьки кожен день читали акафіст святителю Луці. Коли була така можливість, привозили і прикладали мене до мощів святителя Луки. Постійно капали кілька крапель всередину і помазували мені голову олією, освяченою на мощах святителя Луки. При першій можливості причащали і соборували мене », — розповів Іван Фомін.

За словами юнака, після першої операції він удостоївся чудесного бачення.

«Коли я прийшов в себе в реанімації, єдине, що я запам’ятав: як святитель Лука стоїть поруч зі мною в чорному одязі священика. Своїм добрим поглядом святитель Лука нібито говорив мені:

Ваня, нічого не бійся, тепер у тебе все буде добре!

З цього моменту я відчув якийсь внутрішній спокій і впевненість, і зрозумів, що святитель Лука взяв мене під свій захист і заступництво! »- розповів Ваня.

Юнак зазначив, що лікарі самі кажуть — з ним сталося справжнє диво.

«За всіма медичними законам діти після таких операцій і з такими складними і важкими діагнозами і ускладненнями або зовсім не виживають, або все життя знаходяться в дуже важкому стані», — пояснив Іван Фомін.

Іван Фомин та його батько Олександр

Владика Лазар, вислухавши гостя, подякував Господу за всі Його благодіяння, благословив юнака, вручивши йому ікону святителя Луки Кримського, і закликав почитати віру, молитися святим угодникам Божим — нашим молитовним захисникам перед обличчям Отця Небесного.

Добавить комментарий