В єпархіях УПЦ Масляну відзначили благодійними заходам

В Київській та Чернівецько-Буковинській єпархіях провели благодійні ярмарки та зібрали пожертви для хворих дітей, інтернатних закладів та одиноких пенсіонерів.

Третього березня 2019 року з благословення Блаженнішого Митрополита Київського і всієї України Онуфрія парафія на честь ікони Божої Матері «Віднайдення загиблих» у місті Вишневе  Київської єпархії провела благодійне свято Масляної.

Після свята Масляної настоятель храму протоієрей Георгій Іващук відвідав дітей онкологічного відділення Київського міського онкологічного центру та передав пожертви, зібрані на благодійному парафіяльному заході.

Цього ж дня на території кафедрального собору Чернівців відбувся щорічний благодійний ярмарок напередодні «масляниці». Під час заходу відвідувачі мали можливість поласувати смачною випічкою, домашніми стравами та придбати вироби ручної роботи.

Вилучені кошти підуть на придбання одягу, продуктів харчування, ліків для дитячих інтернатів, одиноких пенсіонерів, психоневлоролігних інтернатів та будинків пристарілих.

Добавить комментарий