Поліська єпархія провела молитовне стояння біля Дубровицької РДА на захист Церкви (Відео)

12 березня 2019 року священнослужителі та віруючі Дубровицького благочиння Полісько-Сарненської єпархії УПЦ зібралися на молитовне стояння біля районної державної адміністрації м. Дубровиця у Рівненській області. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

Близько 20-ти священиків та півтисячі мирян висловили протест у зв’язку з порушенням їхніх конституційних прав і свобод щодо вільного віросповідання. На вірних Української Православної Церкви здійснюється безпрецедентний тиск, з метою насильницького «переведення» їхніх парафій у новостворену «Православну церкву в Україні».

Попри тиск, православні Поліського краю лишаються вірними своїй Церкві та Її Предстоятелю, тож, владі нічого не лишається, як незаконно позбавляти їх місця для молитви. Так особистими зусиллями голови місцевої райдержадміністрації Петрушки Миколи Михайловича було закрито три церкви в Дубровицькому благочинні.

«Вірян фактично вигнали на вулицю, — коментують в Поліській єпархії. — І позбавили місця для церковної молитви у ці важливі для усіх православних християн дні Великого посту».

Добавить комментарий