6-річний українець поїхав у Африку, щоб допомогти одноліткам

Маленький українець Андрій Феднов побачив репортаж журналістів про бідне африканське село Того і захотів допомогти його мешканцям.

Як правило, навіть найменші жителі цього села змушені дуже важко працювати, щоб вижити. Досить часто такі діти навіть жодного разу не були у школі, натомість вони намагаються потрапити до Нігерії – лише там є хоч якісь шанси отримати роботу. Звісно, її не можна назвати ні легкою, ні приємною. Часто дитина проводить по 12-14 годин на плантації, а отримує за це, в кращому випадку – кишенькові гроші, в гіршому  – трохи харчів.

Саме такою дитиною колись був голова тоголезької благодійної організації «Літати, щоб жити» Джеремі Пімізі — людина, якій вперше вдалося привернути увагу до умов  життя дітей у бідних африканських селах.

Довгі роки Джеремі не залишав спроб знайти того, хто допоміг би мешканцям його села. Джеремі звертався до заможних, відомим і знаменитим людей з проханням про допомогу і підтримку, проте всі його благання не були почуті.

Достукатися вдалося тільки до журналістів, які зняли репортаж про рідне село Джеремі, яке знаходиться більш ніж за 400 кілометрів від столиці, в провінції Кара. Цей репортаж побачив маленький українець Андрій Феднов. Хлопчик побачив, в яких жахливих умовах живуть його ровесники і прийняв тверде рішення допомогти.

Одна з небагатьох радостей для маленьких жителів африканських сіл — це вуличний футбол. У такій грі з саморобним м’ячем бере участь величезна кількість дітей, і це стає відмінною можливість відволіктися і розслабитися після важкої праці.

Маленький українець був вкрай вражений тим, що десь у світі є діти, яких може ощасливити звичайний м’яч, і вирішив, що поїде в Африку, щоб подарувати своїм африканським одноліткам свій м’яч і іграшки.

Андрій звернувся зі своєю ідеєю до батька і переконав його подивитися фільм.
Батько підтримав Андрійка і через кілька місяців Павло Феднов разом з шестирічним сином відправилися в Того.

Батько і син заздалегідь приготувалися до відповідальної поїздки та знайшли в соціальних мережах Джеремі Пімізі, якого побачили у фільмі.

Українські гості прибули не з порожніми руками, вони заздалегідь придбали для жителів села цінні в даному регіоні подарунки —  велику кількість продуктів, предмети гігієни і засоби першої необхідності.

Поки батько готував вечерю для жителів села, Андрій активно роздавав дітям подарунки: різні іграшки, канцелярське приладдя та найголовніше — справжні професійні футбольні м’ячі для вуличного футболу.

Андрій і Павло залишилися на ночівлю в скромній сільській хатині і вже на ранок вирушили до столиці, щоб поповнити запаси і відправитися в ще одне бідне село.

У своєму блозі Джеремі розповів про те, що жителі сіл були глибоко зворушені вчинком українських гостей і вже дуже давно не були настільки щасливими і веселими. Допомога, надана українською родиною, не тільки істотно поліпшила їхнє життя, а й подарувала величезну кількість позитивних емоцій.

Джеремі також зазначив, що такий вчинок українських мандрівників став для нього чудовою мотивацією, і тепер він не втрачає впевненості в тому, що на землі є безліч добрих сердець, здатних на дійсно хороші вчинки для тих, хто так сильно цього потребує.

Добавить комментарий