Лука Кримський: історії дивовижних зцілень

18 березня Церква святкує набуття мощей великого святого і чудотворця нашого часу святителя Луки (Войно-Ясенецького), архієпископа Сімферопольського і Кримського. У день пам’яті святителя Луки хочеться згадати кілька історій чудесного зцілення по молитвах до великого сповідника Православної віри!

Це історії з листів, які надходили на адресу редакції pravoslavie.ru.

Ольга Валеріївна
«Відчула, ніби їй хтось став робити операцію»

 Ми дуже шануємо святителя Луку і хотіли б поділитися своєю історією.

Наша тітка з Грузії все життя, а їй вже 55 років, страждала страшними нападами мігрені. Вона щодня випивала жменю таблеток, щоб хоч якось полегшити нестерпний біль.

Ми їй розповіли про святого Луку і показали фільм «Святі 20 століття», вона плакала і цілувала іконку святителя і просила його про допомогу. Ночами йому молилася, читала його проповіді і духовні настанови. І приблизно через місяць одна наша знайома з Сімферополя привезла масло і іконку від раки святого Луки, тітка стала мазати цим маслом хворе місце і молитися кожен день, прикладаючи до голови іконку.

Одного разу, прокинувшись вранці, вона, з величезним хвилюванням і непохитною вірою в допомогу святителя Луки, розповіла наступне. Вона, як і кілька днів раніше, помолилася ввечері перед сном, намазала хворе місце маслом, приклала ікону, лягла спати і …

Далі, каже, відчула, ніби їй хтось став робити операцію на голові: намазали, відкрили і як би вичищали щось зсередини. Спочатку було дуже боляче, але в міру звільнення хворого місця від «чогось» біль стала проходити. Потім це місце довго горіло як вогнем, до ранку біль зовсім вщухла.

Зараз вже пройшло більше півроку і, слава Богу, тітка зовсім не п’є таблетки і забула, що таке мігрень.

А у нас росте малюк, і назвали ми його Лука, це наш четверта дитина. Під час вагітності та пологів я молила святого Луку про допомогу у  пологах, і ця допомога прийшла. Дякуємо тобі, святителю отче Луко, і шануємо святу пам’ять твою, бо ти молишся за нас Христа Бога нашого!

Тетяна Корольова
«Кісти наче й не було»

Про святителя Луку я дізналася чотири місяці назад від мами, тепер завжди молюся йому, купила масло, освячене на його мощах, молимося з чоловіком про дарування нам дітей. Багато разів він нам допомагав.

Ось один з випадків.  У мене виявили кісту яєчника, я стала молитися, читала акафіст, через два місяці лікар УЗД дуже здивувалася, що кісти наче й не було. Я дуже рада, що дізналася про цього святого заступника, слава Богу!

Марина
«Сказали, що шансів немає»

У мого батька розірвався апендицит і почався перитоніт, піднялася висока температура, яку не могли збити півдня. Капали крапельниці і прийняли рішення оперувати. Під час операції виявили пухлину на кишці і сказали, що шансів немає, і навряд чи він відійде від наркозу.

Я протягом всієї операції читала акафіст Луці Войно-Ясенецькому і слізно просила його, адже батькові тільки 56 років. Після операції лікар вийшов і сказав, що операція проведена успішно, і що він не очікував, що проведе такі маніпуляції, щоб обігнути пухлину і дозволити їжі проходити, не торкаючись її.

А потім він здивувався, коли через місяць батько вже їздив за кермом автомобіля. Ось таке чудо, а говорили що шансів немає ніяких. Тепер молимося, щоб батько пожив якомога довше. І ви, дорогі брати і сестри, помоліться за раба Божого В’ячеслава. Береже вас Господь!

Також нещодавно ми розповідали про нове зцілення по молитвах до святителя Луки КРИМСЬКОГО кримчанина Івана Фоміна, який боровся зі смертельним захворюванням — пухлиною головного мозку.

Добавить комментарий