Родина священика УПЦ, якого виганяють з будинку, потребує допомоги

Фінансової допомоги потребує сім’я священнослужителя Української Православної Церкви, якого разом з дружиною і двома однорічними дітьми прихильники ПЦУ виганяють з церковного будинку.

У селі Кутрів Волинської області активісти нової церковної структури дали тиждень на виселення з церковного будинку клірику УПЦ, настоятелю Свято-Георгіївського сільського храму ієрею Миколі Сливі. Сім’я священнослужителя дуже потребує фінансової допомоги, повідомив в Facebook благодійний фонд «Фавор».

«Дорогі брати і сестри! Наш благодійний фонд просить допомогти отцю Миколаю Сливі, священику села Кутрів Волинської області. Днями його сім’ї був поставлений ультиматум: протягом тижня з’їхати з церковного будинку. А це не так просто — у них з матінкою на руках двоє однорічних немовлят і практично немає коштів для існування, оскільки громада храму, в якій служив отець Миколай, перейшла в ПЦУ», — повідомили в благодійному фонді.

І додали — допомога потрібна терміново, тому що у сім’ї священнослужителя грошей немає, а необхідно не тільки переїхати в інше житло, але і облаштувати побут на новому місці.

«Дуже просимо вас не залишитися байдужими і підтримати родину отця Миколая!», — закликали співробітники фонду.

Всі, хто може і хоче допомогти родині клірика канонічної Церкви, можуть переслати кошти на карту його дружині, Слива Мирославі Валеріївні. Номер її картки ПриватБанку — 5168 7573 5695 5965.

Добавить комментарий