На Благовіщення в Житомирській області пограбували храм

У ніч на 7 квітня 2019 року, свято Благовіщенн Пресвятої Богородиці, невідомі, розбивши вікно, проникли у вівтар Свято-Миколаївського храму с. Королівка, Ємільчинського району, Житомирської області. Осквернили та пограбували святиню. Про це Інформаційно-просвітницькому відділу УПЦ повідомив настоятель ієрей Олександр Гаращук.

Те, що в храмі побували грабіжники, виявила парафіянка, яка першою прийшла до храму, щоб приготувати його до богослужіння.

«Коли прибув я, то застав найбільший безлад у вівтарі — на підлозі скло від розбитого вікна, у яке залізли грабіжники, все поперевертали — на кліросі порозкидали книги, шухляди повідкривані — якісь гроші таки знайшли та забрали, вкрали вино для Євхаристії, два копія, апостол»,розповів клірик Овруцької єпархії.

Правоохоронці, що приїхали на місце злочину, провели слідчі дії та прийняли заяву від настоятеля.

Віряни, які прийшли на молитву, були вкрай засмучені через святотатство, яке в таке велике для усього православного світу свято, було вчинено щодо їхнього храму.

«Цього дня прийшло людей більше навіть, як завжди. Їм довелося години півтори-дві чекати, поки поліція все оформить і ми поприбираємось. Але не дивлячись на все це, Літургію ми відслужили і подячний молебень…», — зазначив священнослужитель.

Добавить комментарий