300 акторів візьмуть участь у реконструкції Великодніх подій в центрі Одеси

27 квітня в центрі Одеси пройде масштабна реконструкція Біблійних подій «Останній шлях Христа».

У постановці візьмуть участь понад 300 акторів. Вони будуть одягнені в спеціально створені костюми першого століття н. е. людей різних станів. Вони пройдуть по бруківці вулиці Дерибасівської, повідомляє  CNLNews.

«Пасхальна реконструкція» відбудеться в Одесі вже в сьомий раз.

Під час заходу будуть показані знакові події біблійної історії — зрада Іуди, відречення Петра, змова первосвящеників, зустріч Христа з Іродом Антипою, Суд Понтія Пілата, і Хресний шлях Ісуса.

Над постановкою працювали кілька місяців. Спеціально для історичної реконструкції виготовили автентичні костюми, які відповідають зображенням і археологічним знахідкам тієї епохи.

В Одесу приїдуть 30 професійних реконструкторів з Італії, Румунії, Польщі та України. Напередодні постановки, 25-го квітня, вони встановлять на Дерибасівській міні-табір римських легіонерів. Тут влаштовуватимуть показові марші і бої в повному обмундируванні тієї історичної епохи. А також встановлять точні копії бойової зброї та стародавнього гриля, на якому легіонери готуватимуть їжу на центральній вулиці Одеси.

«Ми хочемо нагадати одеситам справжню суть свята Пасхи, — зазначив Денис Сердиченко, старший пастор Одеської Народної Церкви. — Багато хто звик, що Великдень — це свято смачної їжі та розмальованих яєць. Ми ж хочемо нагадати, що Великдень — це свято торжества добра над злом, подвигу Ісуса Христа, який приніс себе в жертву, щоб спокутувати людські гріхи ».

Добавить комментарий