Фотографії Туринської плащаниці з’явились у вільному доступі

Фотографії Вернона Міллера, офіційного наукового фотографа Дослідницького проекту Туринської плащаниці, тепер доступні для перегляду на окремому веб-сайті.

На сайті вперше представлені оцифровані і каталогізовані фотографії Туринської плащаниці, створені Верноном Міллером — вченим, який провів за дослідженням плащаниці понад сто годин.

Туринська плащаниця — це льняне полотно прямокутної форми розміром 4,41 х 1,13 м. Полотно зберігає відбиток / зображення чоловіка, який помер внаслідок серії тортур, що закінчилися його розп’яттям. Багато хто вважає, що це тканина, в яку загорнули тіло Ісуса Христа після Його смерті на Хресті.

З 1977 по 1981 рік команда вчених з різних університетів і лабораторій світу досліджувала плащаницю і прийшла до висновку, що відображення реальне і не є витвором мистецтва. Офіційним фотографом цього дослідницького проекту був Вернон Міллер. Тепер його фотороботи і збільшені мікрографії різних частин плащаниці розміщені у вільному доступі з можливістю завантаження на веб-сторінці https://www.shroudphotos.com.

Нагадаємо, згідно з переказами, в плащаницю Йосип Аримафейський загорнув тіло Ісуса Христа. На чотириметровому полотні, яке зберігається в соборі Святого Іоанна Хрестителя в Туріні і відоме у всьому світі як Туринська плащаниця, чітко видно обриси людини.

Про автентичності Туринської плащаниці вчені дискутують уже багато років. У 2017 році дослідження показало, що тканина плащаниці зберегла сліди крові людини, яка перед смертю отримала безліч серйозних ушкоджень. У 2018 італійські судово-медичні експерти знову взяли під сумнів справжність реліквії: проведені ними дослідження показали, що сліди крові на Туринській плащаниці не могли бути залишені загорнутим в неї тілом.

Добавить комментарий