Священик-староста відроджує депресивне село (ВІДЕО)

Священнослужитель УПЦ, якого місцеві жителі обрали старостою, відродив «депресивне» село.

У Дніпропетровській єпархії настоятель храму УПЦ Архистратига Михаїла Андрій Пінчук, якого жителі села Волоське три роки тому обрали своїм старостою, за цей час зміг відродити життя громади. Відеосюжет про це зняв «ZAG».

Андрій Пінчук став священиком в дніпровському селі 16 років тому. Жителі села розповідають, що до приходу отця Андрія село було в дуже жалюгідному стані, назвалося «депресивна громада».

Священик розповідає: 90% жителів села не мали доступу до питної води. У село провели воду, світло, налагодили вивіз сміття. У місцевій школі подолали корупцію. У школі будують з нуля триповерховий корпус з маленькою обсерваторією.

«На реформування села пішло близько 3 млн доларів. Це величезні гроші, які прийшли в наше село завдяки облраді, сільській раді, Уряду Швейцарії і населенню», — пояснює отець Андрій.

У планах священнослужителя — запустити в селі еко-туристичний маршрут, побудувати набережну і плавучий острів.

Священик Андрій Пінчук також виховує 13 дітей.

Новий голова села допомагає вирішувати місцевим жителям проблеми з тарифами, документами і запустив нові проекти з розвитку села. Серед його починань з облаштування села — піщаний пляж, централізоване постачання питної води та вивіз сміття, і навіть — тренажерний зал.

Добавить комментарий