На Буковині архієпископ Лонгин організував свято для всього села (Фото)

На Світлій Седмиці, коли всі радіють Воскресінню Христа, у селі Молниця на Буковині владика Лонгин (Жар), намісник Вознесенського Банченського чоловічого монастиря та батько для понад 400 сиріт, організував неймовірне свято для всіх охочих. Люди приїжджали навіть з навколишніх сіл.

Діти катались на веселому потязі, конях і поні. Мали нагоду сфотографуватись з рідкісними тваринами.

Був організований концерт,  виступали артисти, які продемонстрували яскраве фаєр-шоу, діти виконували пасхальні піснеспіви. Усіх бажаючих пригощали шашликом, солодощами, пасками та морозивом.

Долучився до святкування і голова Герцаївської міської ради Василь Скрипкар, який разом із дружиною допоміг із приготуванням шашлика для дуже великої кількості людей.

 

Було дуже багато людей, а найголовніше, що навколо було видно тільки радісні обличчя, і чути було радісні вигуки дітвори, — розповідає донька владики Лонгіна Марія Жар. — Дякую Богу за те, що дав мені такого тата, з таким великим серцем. Із самого дитинства я приємно дивуюся такому зразку любові до Бога і ближніх, і наскільки ця любов може бути безмежною. Молю Бога, щоб він оберігав дорогого нам Владику Лонгина, ще дякую за цей прекрасний день.

 

Добавить комментарий