Одрі Хепберн випало велике щастя у житті — повернути борг

Одрі Хепберн прожила гарне життя. Вона сама так писала, вже важко хвора. Уже прощаючись. Вона вважала, що їй дуже пощастило, просто неймовірно. Вона змогла віддати борг.

Підлітком вона вмирала від недоїдання — була «голодна зима» в Нідерландах, в 1944 році. Одрі допомагала Опору; виконувала балетні номери і гроші віддавала тим, хто боровся з фашистами. У туфельках носила записки партизанам. Дядю розстріляли у неї на очах, так що вона добре розуміла, чим їй загрожує викриття. Але головне — вона голодувала. Вона опухла від голоду, ослабла і погано дихала.

Потім почала надходити гуманітарна допомога від ЮНІСЕФ; Одрі врятувалася. Вижила і стала відомою актрисою. Знаменитої! Справжньою зіркою. Нею захоплювалися мільйони. У неї закохувалися. Вона стала багатою. І грала в прекрасних фільмах з прекрасними акторами.

Але вона це якось мимохіть згадує в книзі. Перераховує успіхи, немов відповідає на питання інтерв’ю … Чесно і побіжно перераховує.

Головне, їй вдалося повернути борг. Вона разом з ЮНІСЕФ стала їздити в країни, де голодували і страждали від спраги діти. Вона привозила продукти, воду і ліки. І врятувала багато життів, хоча це були болісні, важкі і небезпечні поїздки.

Вона показала всьому світу фотографії виснажених дітей, які гинули на очах. Вона зробила дуже багато хорошого. Повернула борг — адже колись точно так само врятували і її. І вона прожила гарне життя, дуже хороше.

А потім її забрали ангели і вона сама стала ангелом. Так сказали ті, хто її знав.

А вона вважала, що просто їй випало велике щастя — повернути борг. Вона змогла розрахуватися за своє життя; може, не в повному обсязі, але змогла. За банку згущеного молока і тарілку вівсяної каші, які врятували її в дитинстві.

Психолог Ганна Кир’янова

Добавить комментарий