Володимир Зеленський звернувся до жителів Донбасу і Криму з «посланням миру»

У відеопосланні Предстоятель УПЦ і глави всіх релігійних організацій України закликають народ до миру і злагоди.

13 травня 2019 року новий Президент України Володимир Зеленський опублікував «послання миру» для жителів Донбасу і Криму. Відеопослання, яке стало результатом зустрічей Президента з Предстоятелем УПЦ Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Онуфрієм і лідерами релігійних організацій України, Зеленський розмістив на своїй сторінці в Facebook.

«Я звертаюся зі словом любові і заради Бога прошу тих людей, від яких це залежить, припинити розмовляти один з одним за допомогою гармат і автоматів, — закликав Предстоятель УПЦ учасників військового конфлікту на Донбасі. — Ми молимося за вас, і ми віримо, що Бог переможе всяке зло. І ми віримо, що нарешті ми сядемо як цивілізовані люди за стіл переговорів. І зможемо ми всі конфлікти, всі питання, які є у нас один до одного, вирішити за допомогою мудрості людської».

Примітно, що на опублікованому Зеленським відео серед керівників релігійних організацій, які звернулися до народу України, присутній «почесний патріарх» ПЦУ Філарет, але немає голови цієї структури Єпіфанія Думенко.

Добавить комментарий