На Одещині фестиваль «Покровське поле» зібрав понад 5 тисяч відвідувачів (Відео)

2 червня 2019 року в Свято-Покровському скиті села Маринівка Одеської області пройшов фестиваль духовної і народної творчості «Покровське поле». Участь у заході, присвяченому Дню захисту дітей, взяли участь більше п’яти тисяч людей, повідомляє прес-служба Одеської єпархії.

 «Долаючи великі відстані, ми зібралися для того щоб взяти участь у спільній справі і ближче познайомитися один з одним. Це і є головною метою нашого фестивалю», — зазначив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел.

До святкування долучились діти з недільних шкіл, з сімей вимушених переселенців з Донбасу та багатодітних сімей, а також діти військовослужбовців.

Владика також привітав на фестивалі маленьких гостей з недільної школи Свято-Микільського монастиря с.Микільське Донецької області, який розташований майже на лінії фронту.

На фестивальній сцені виступали хор Свято-Іверського Одеського чоловічого монастиря, духовні колективи, естрадні виконавці та танцювальні ансамблі, а також народні колективи Біляївського району Одещини.

Для учасників Фестивалю були організовані зони хенд-мейд, кераміки, ковальства. Діти розважалися на атракціонах і батутах. Контактний зоопарк домашніх тварин і парад сільгосптехніки дозволив дітям краще познайомитися з працею хліборобів. Дітлахи мали можливість покататися у справжній кареті принцеси в супроводі маленького поні.

Захват викликало авіашоу, яке представили пілоти Одеського аероклубу, на двох літаках вони виконали фігури вищого пілотажу в небі над Хаджибейським лиманом.

Окрім того, під час фестивалю працювали безкоштовні кіоски з морозивом і стійка цукрової вати.

«Церква присвячує свої зусилля моральному вихованню молоді, утвердженню в ній гідності людської особистості, тверезого способу життя, зміцнення святості сімейного вогнища, сумлінного ставлення до праці на благо ближніх, безмежної любові до Батьківщини і свого народу», — підкреслив митрополит Одеський та Ізмаїльський Агафангел.

Добавить комментарий