У Дніпрі дівчинка витратила всі заощадження, щоб врятувати коня (Відео)

У Дніпрі 9-річна дівчинка врятувала коня. Про історію тварини, яку господар хотів віддати на бійню, дитина дізналась через Instagram.

Школярка витратила всі свої заощадження заради порятунку тварини. Гроші, які збирала на втілення власної мрії, віддала волонтерам. Ті викупили тварину і забрали до притулку.

Здійснити мрію Златі допомогла мама Юлія Толпигіна:

«Прочитала, каже, мама, дивись, залишилося 10 тисяч. У мене якраз є – і віддала. Каже, нам вистачає! Давай її врятуємо. У нас в родині принцип – якщо ти прийняла рішення, то це твоє рішення. І ми навпаки пораділи, що у неї такі добрі думки виникли», – каже мама Злати.

Волонтери припускають: тварину на забій хотіли здати через травму. Ймовірно колишній господар заробляв, здаючи її у прокат.

Олена Русіна, керівник притулку для коней та диких тварин, каже:

«У неї навіть є документи, її звуть Розкрутка за документами. Для її віку вона худовата, їй треба займатися. Це молода, сильна конячка спортивна, наші коні її не можуть наздогнати. Але спина в неї підірвана».

Знайомитися з конем приїхала вся родина. Мама розповідає: Злата увесь ранок метушилася. Готувала ласощі для тварини та радилася з усіма щодо імені для своєї улюблениці. Після першого знайомства Злата визначилася з іменем.

«Норі – Норвегія», – каже дівчинка.

Норі мешкатиме у притулку для коней. Злата обіцяє її навідувати якомога частіше Й частувати ласощами. Та мріє, що коли виросте, забере коня до себе.

Добавить комментарий