Митрополит Кіпрської Церкви звернувся до Президента, уряду та парламенту України (+відео)

Це неможливо, щоб у демократичній державі, якою є Україна, відбувалися такі порушення, які компрометують героїчну історію і гідність демократичного народу України. Ми гаряче просимо Вас почути наш голос і виправити цю несправедливість.

З такими словами сьогодні, 25 червня 2019 року, звернувся до Президента України пана Володимира Зеленського, до українського уряду та парламенту  митрополит Тамассоський Ісаія, який очолює делегацію Кіпрської Православної Церкви, яка приїхала до Києва з нагоди Дня Тезоіменитства Блаженнішого Митрополита Онуфрія.

«Як європейці, як єпископи Кіпрської Церкви ми звертаємося до Президента, уряду і парламенту української держави.

Ваша Високоповажносте!

Вітаємо Вас з обранням Президентом країни і бажаємо здоров’я і доброго служіння на благо українського народу. Однак тут, на священній і героїчній українській землі відбувається незбагненно велика трагедія і коїться несправедливість по відношенню до мільйонів православних українців, які перебувають під пастирською опікою Блаженнішого Митрополита Онуфрія. Тисячі православних українських громадян вигнані з своїх храмів і терплять гоніння і насильство зі сторони інших своїх співвітчизників. Ми в світовому Православ’ї і особливо європейські православні народи дуже стурбовані цими порушеннями релігійних прав людини, які кояться в Україні проти наших братів. Ми підіймаємо наш голос і разом з тим висловлюємо протест спільно з голосом мільйонів православних по всьому світу, які розділяють нашу печаль – разом з українцями, європейцями, греками, кіпріотами, арабами, сербами, поляками, чехами, словаками, болгарами, румунами, американцями, росіянами, грузинами, албанцями та багатьма іншими. Всі ми є членами єдиного Тіла Христа Бога нашого. І коли болить один член тіла, біль відчувають всі члени тіла.

Пане Президенте!

Це неможливо, щоб у демократичній державі, якою є Україна, відбувалися такі порушення, які компрометують героїчну історію і гідність демократичного народу України. Ми гаряче просимо Вас почути наш голос і виправити цю несправедливість. Нехай будуть повернені назад всі храми їх законним православним власникам і нехай кожен в дусі свободи і поваги до прав людини служить своєму Богу, не втручаючись в віру іншого. Ми зі своєї сторони продовжуємо нашу боротьбу і починаємо збирати підписи зі всієї Європи для того, щоб звернутися в Європейський суд з прав людини для відновлення справедливості. Ми впевнені, що Ви, будучи демократичною людиною, яка любить свій народ, зробите все те, що є правильним і справедливим, щоб українці бачили свого Президента як батька і захисника їхніх прав. Нехай Господь дарує в доброму здоров’ї Вам многії літа!»

Зазначимо, що привітати Митрополита Онуфрія з Днем його небесного покровителя до Києво-Печерської Лаври завітали представники Помісних Церков: Александрійської, Сербської, Болгарської, Кіпрської, Польської, Чеської, Православної Церкви у Америці та численні священнослужителі та віряни Української Православної Церкви.

Добавить комментарий