До Києва на урочистості з нагоди Дня Хрещення Русі прибудуть мощі 19-ти святих і 5 чудотворних ікон

До Києва на урочистості на честь Дня Хрещення Русі, які відбудуться в Українській Православній Церкві 27 і 28 липня, прибудуть мощі 19-ти святих і 5 чудотворних ікон Пресвятої Богородиці.

Про це розповів глава Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ архієпископ Климент (Вечеря) сьогодні на прес-конференції в Києво-Печерській лаврі.

На урочистості прибудуть мощі: святого рівноапостольного великого князя Володимира, стопа святого апостола Андрія Первозванного, мощі святителя Луки Кримського (Войно-Ясенецького), преподобного Алексія Карпаторуського, преподобного Лаврентія Чернігівського, преподобного Кукші Одеського, святителя Володимира (Богоявленського), преподобного Амфілохія Почаївського, ковчег з мощами 11-ти Святогірських святих.

А також чудотворні ікони Божої Матері Зимненська, Почаївська, Касперовська, Святогірська та Успіння Пресвятої Богородиці (Києво-Печерська).

У суботу, 27 липня о 13:00, на Володимирській гірці почнеться молебень, який очолить Предстоятель Української Православної Церкви Блаженніший Митрополит Онуфрій.

Близько 13:30 розпочнеться Хресна хода зі святинями: від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври. Увечері, 27 липня біля Успенського собору, на площі, розпочнеться Всенічне бдіння, яке очолить Предстоятель УПЦ.

Святині будуть знаходитися в Трапезному храмі преподобних Антонія і Феодосія Печерських. Храм буде відкритий всю ніч.

У неділю, 28 липня о 08:00, в Києво-Печерській лаврі почнеться брифінг з нагоди Дня Хрещення Русі та дня пам’яті святого рівноапостольного князя Володимира.

О 09:00 на площі перед Успенським собором розпочнеться святкова Божественна літургія. На літургії будуть прославлені нові святі — ректори Київської духовної академії і семінарії — єпископ Сильвестр (Малеванський), архієпископ Василь (Богдашевський) і протоієрей Олександр Глаголєв.

Як повідомляв Центр інформації УПЦ, в минулому році в день Дня Хрещення Русі в хресній ході від Володимирської гірки до Києво-Печерської лаври взяли участь 250 тисяч віруючих УПЦ.

Добавить комментарий