Для чого маги відправляють своїх клієнтів причащатися?

Як розповів керуючий справами УПЦ митрополит Бориспільський і Броварський Антоній (Паканич) в ефірі програми «Церква і суспільство», багато екстрасенсів і чаклунів пропонують людям зайти в храм, щоб поставити свічки і навіть причаститися, при цьому вони переслідують власну злу мету.

Владика попередив про страшні біди, які чекають на тих, хто йде в храм не заради з’єднання з Христом, а за завданням таких чаклунів.

«Все це робиться для того, щоб взяти в свої руки душі і свідомість тих людей, які тепер перебувають в якомусь горі, або у них якесь нещастя, або є якась потреба, або вони захворіли», — пояснив він .

За словами владики Антонія, вся справа в тому, що будь-яке церковне Таїнство покликане поєднати людину з Богом.

«Якщо людина йде до церкви, навіть приймає Хрещення або Причастя, не заради того, щоб з’єднатися з Христом, а саме за завданням чаклуна, то потрібно усвідомлювати, що це великий гріх. Гріх, який призводить до дуже тяжких наслідків, — звернув він увагу телеглядачів.

Будь-який гріх віддаляє людину від Бога, а коли Бог не присутній в житті людини, така людина виявляється у владі злих духів, розповів керуючий справами УПЦ.

«Саме тому такі іноді установки чаклунів, екстрасенсів, щоб спочатку піти до церкви і поглумитися над Таїнствами. Зробити цей великий гріх, щоб потім опинитися повністю своїм єством в руках людей, які діють не силою Божої помочі, а силою бісівської », — підсумував митрополит Антоній і нагадав, що за свої вчинки кожен буде відповідати перед Богом.

«Людина сама вибирає або Бога, або інший напрямок життя», — підкреслив ієрарх УПЦ.

Він також нагадав про тлумаченнях святих отців на 28 главу Першої книги Царств, в якій йдеться про звернення Царя Ізраїлю Саула до Аендорской чарівниці і про наслідки цього його вчинку. І роз’яснив, чому застосування деякими християнами практики пошуку відповідей в Біблії механічним шляхом — своєрідне ворожіння на Біблії — неприпустиме.

Добавить комментарий