У Польщі юнак один вийшов проти гей-параду

Минулої суботи в польському місті Плоцьк місцеві геї вирішили провести парад, в наш час в освіченій Європі це звичайна справа. Тисячі людей нетрадиційної орієнтації вийшли на вулицю. Пісні, танці, яскраві вбрання і заклики до перехожих приєднуватися до содомського гріха. Все було добре, але раптом назустріч розмальованому безсоромному натовпу вийшов п’ятнадцятирічний підліток з хрестом в руках.

Він високо тримав хрест над головою перед собою та перекривав натовпу дорогу. Юнака звали Якуб Барила, простий хлопець з католицької сім’ї, який вважає себе консерватором і патріотом, який сповідує християнську віру. Потім він розповість поліцейським і журналістам, що вчинив так щоб «протидіяти злочинам».

Дізнавшись про гей-парад, спочатку він злякався реакції людей, які напевно його не зрозуміють і засудять, але коли побачив зображення Діви Марії з ореолом веселки — символу гей-руху, то вирішив, що не має права мовчати, дивлячись як зневажається ім’я Пресвятої Богородиці діви Марії.

«Тоді я пішов в храм і попросив хрест у священика з Плоцького приходу. Священик боявся, що атеїсти опоганять Святий Хрест, але потім дав мені Розп’яття. Я хотів, щоб якомога більше людей побачили мій жест. Я хотів змусити їх задуматися », — пояснив в поліції юнак свій вчинок.

Він сів на асфальт перед учасниками акції і почав молитися, обіймаючи руками Розп’яття. До нього підійшли поліцейські і попросили відійти.

«Я сказав, що не можу цього зробити, тому що учасники маршу руйнують мою католицьку віру і оскверняють польський прапор, покладаючи на нього веселку», — відповів Якуб.

Тоді подіцейські, які охороняли гей-парад, скрутили його і передали до найближчого відділення.

Пізніше юнак написав у Твіттері:

«Наша Свята Віра велить нам протидіяти злим справам. Я намагався це зробити. Неправильно говорити, що я йду проти людей. Я пішов проти поганих вчинків, які пропагують гомосексуальність ».

За фактом цього випадку нетерпимості до людей з нетрадиційною сексуальною орієнтацією Центр моніторингу расистської та ксенофобської поведінки у Варшаві поширив заяву, що:

«Це ще один приклад того, як націоналісти використовують дітей в політичній боротьбі».

Самого підлітка відомі правозахисники звинуватили в бажанні самопіару заради політичних амбіцій. На що хлопець відповів у своєму Твіттері:

«Мене звинувачують, ніби-то я зробив це заради політичної самореклами. Це не правда! Я не хочу бути політиком. Я хочу стати священиком! Я вийшов тому, що Ісус і Хрест завжди протистоять злу і гріховним діянням».

Денис Ахалашвілі

Добавить комментарий