Пастор помер, намагаючись повторити подвиг Христа

За повідомленнями африканських ЗМІ, 44-річний священик Альфред Ндову з Південної Африки помер у віці 44 років після відмови від їжі протягом 30 днів.

Як повідомляється, Альфред Ндлову оголосив усім своїм близьким про те, що має намір голодувати 40 днів і 40 ночей, щоб повторити подвиг Іісуса Христа, Сина Божого. Багато хто відмовляв 44-річного чоловіка від такого серйозного експерименту, але переконати священнослужителя не вдалося.

Зрештою, без їжі і води чоловік зміг прожити всього 30 днів. Він не скаржився на самопочуття, просто з кожним днем ​​ставав все слабкішими і слабкішими.

Вранці чергового дня священик вийшов з дому і відправився в тихе місце, щоб помолитися. Тіло пастора було виявлено на узліссі незнайомцем, який негайно повідомив про свою страшну знахідку місцевій владі.

Смерті священика були здивовані всі прихожани протестантської церкви, в якій він служив. Альфред Ндлову у вузьких колах вважався людиною, «чия віра здатна зрушити гори».

Ця трагічна історія ще раз нагадує всім нам, що потрібно дуже дбайливо ставитися до свого здоров’я і не ставити над ним експерименти, а гординя, яка спонукала пастора повторити подвиг Христа, ні до чого доброго не призведе.

Добавить комментарий