Інтернет-ворожка виманила у Олімпійської чемпіонки 2 млн. рублів

Олімпійська чемпіонка Сочі-2014 з фігурного катання Аделіна Сотникова стала жертвою шахрайства. Вона перевала ворожці з Instagram 2 млн. рублів, після чого ворожка зникла. Які проблеми таким чином намагалася вирішити дівчина, не повідомляється.

Наразі відомо, що Аделіна Сотникова звернулася в Instagram до якоїсь Ольги, яка займалася окультизмом. Послуги надавалися дистанційно. Спортсменка переводила гроші з 21 по 30 вересня — сумарно 2 млн. рублів. Однак, через певний час, ворожка перестала виходити на зв’язок. Дівчина вже написала заяву в поліцію.

Аделіні Сотниковій 23 роки. Свій перший чемпіонат Росії вона виграла в 2008 році в 12 років. Також вона двічі завойовувала золото в одиночному катанні на чемпіонатах Європи. Дівчина не виступає на змаганнях з 2016 року, хоча не оголошувала про завершення кар’єри.

За різними даними, росіяни щорічно віддають екстрасенсам, чаклунам і ворожкам сотні мільярдів рублів. Але, як зазнчають експерти, останнім часом спостерігаються певні зміни. Так, згідно з опитуваннями, в останні два роки в Росії знизилася частка тих, хто вірить в існування чаклунів та екстрасенсів — з 48% в 2015 році до 31% в 2019 році. Крім того, люди стали менше вірити в прикмети і стали більш скептичні по відношенню до містики взагалі.

Добавить комментарий