Британський суд: Біблійна віра несумісна з людською гідністю

«Біблійна віра несумісна з людською гідністю» — до такого висновку прийшов британський суд у справі трансгендерів, повідомляє телеграм-канал «RT на русском».

Все почалося в 2018 році зі звільнення лікаря невідкладної допомоги Девіда Маккерета. Медик 26 років пропрацював в швидкій, а звільнили його за те, що він відмовився назвати чоловіка, який змінив стать, жінкою.

Керівник Маккерета запитав у нього: «Якби з’явився чоловік зростом шість футів з бородою, який сказав би, що хоче, щоб його називали« місіс », ви б це зробили?» Маккерет заявив, що в силу релігійних переконань не зміг би цього зробити, після чого його й звільнили.

Лікар подав до суду на захист прав християн, їх віри і свободи слова. Девід дуже побожна людина, про що він заявив в суді. «Ідея трансгендерів — це бунт проти Бога», — сказав Маккерет.

За його словами, трансгендерів тільки недавно почали вважати «нормальними» і відповідальність за це несе політика, а не наука. В результаті суд відмовив у позові. Девід збирається подавати апеляцію.

Добавить комментарий