В Брюсселі одностатеві пари можуть купити дитину за 95 000 $

Виставка під назвою Men Having Babies ( «Чоловіки, які мають / чи які бажають мати дітей») пройшла нещодавно в Брюсселі (вже четвертий раз), наступна планується на початку листопада в Нью-Йорку, потім в січні в Сан-Франциско, також цей захід проходить в Тель-Авіві, Тайпей, Чикаго і Торонто.

У виставки дуже вузька спеціалізація. В ній беруть участь одностатеві пари, які бажають орендувати матку і купити собі дитину. Розкішний готель «Хілтон», дорого одягнені чоловіки, глянцеві каталоги з фотографіями сурогатних матерів на вибір, або жінок, які готові народити своїх або продати вже народжених дітей і підписати відмовну на користь покупця. Приємна музика фоном, шампанське, кава-брейк, доповіді кращих світових юристів, психологів, фінансистів і консультантів в області сурогатного материнства. Кругом зворушливі фотографії щасливих малюків в обіймах двох усміхнених чоловіків.

«З якою сміливістю Європа говорить про права? З яким обличчям ви зустрічаєтеся, щоб обговорити питання прийому мігрантів, прозорості відносин між людьми, чесності, рівності? »- задається питанням Леоне Гротті, журналіст італійського видання «Tempi» (Часи). Він один з небагатьох, хто присвятив цій виставці свою колонку, де обурився тим, що відбувається. Адже це по суті абсолютно легальна купівля-продаж немовлят. В Італії ще можна з цього приводу обуритися. А ось в Швейцарії, Франції, Австрії, Нідерландах та Данії його колонка потрапила б під закон про дискримінацію прав гомосексуальних пар. Там гомофобію (будь-яке невдоволення в сторону гомосексуалістів) вже прирівняли до расизму.

На цю виставку з’їжджаються гомосексуальні пари, які бажають купити дитину. Вони переглядають усі пропозиції. Ціни варіюються в залежності «від якості». У дітей в цій «області» є якість, як у будь-якого товару. Дитина коштує мінімум від 95 00 0 $ і до 160 000 $. Потенційним покупцям надається повний пакет послуг: психологічна підтримка, юридична допомога, доставка яйцеклітин і сперматозоїдів, якщо необхідно. Зустрічі з сурогатними мамами, перельоти та проживання в тій країні, де плануються пологи та інше, в залежності від конкретної ситуації. Загалом, повний супровід.

«Продаж дітей відбувається при світлі сонця, в красивих костюмах, при краватках і в цивілізованій обстановці, незважаючи на місцеві закони і міжнародні конвенції, — пише італійський журналіст. — Дивно, чому ж Європарламент досі не засудив оренду жіночого органу відтворення як форму експлуатації жінок? Будівля Європарламенту знаходиться неподалік від місця проведення цієї конференції. Але жоден член парламенту не сказав ні слова про це».

Ще в 2015 році Комісія з інституційних питань Сенату Бельгії одноголосно винесла постанову проти «виношування дітей для інших». Також ще в 1989 році Бельгія підписала Міжнародну конвенцію про права дитини, згідно з якою «кожна дитина має право знати своїх батьків і виховуватися ними». Але жоден сенатор, політичний діяч, член парламенту не протестує проти ярмарки, і не робить ніяких заяв. У Конвенції сказано, що держави, які її підписали «вживають усіх відповідних заходів на національному, двосторонньому та багатосторонньому рівнях для запобігання викрадення, продажу або торгівлі дітьми в будь-яких цілях і в будь-якій формі».

Але саме це і відбувається в красивій, цивілізованій формі в дорогому готелі в центрі Європи.

«Тут продають дітей за найвищою ціною! — обурюється італієць і додає. — Цей захід вже четвертий рік поспіль збирає найкращих фахівців світу, привозить їх до Бельгії, що означає — справи йдуть добре. Значить, що є попит. Люди купують інших людей. Це користується успіхом. Звичайно, йдіть далі, вперед. Але досить говорити про права. Євросоюз втратив своє обличчя».

Добавить комментарий