Прийомні родини в Instagram, за якими корисно стежити навіть тим, хто не планує

Сильні, активні, сміливі — вони виховують по 5, 8, 9 дітей, але при цьому залишаються різнобічно цікавими, сучасними та готовими до відвертого діалогу. Їхні Instagram сторінки — це чесні щоденники, які будуть особливо цікаві прийомним батькам, а також тим, хто цікавиться темою усиновлення. Проте й для тих, хто поки що не готовий зважитись на подібний крок, тут знайдеться чимало цікавого: виховання дітей, побутові лайфхаки, оформлення інтер’єрів та оптимізація простору. Особливо цікаво читати православних жінок, їхні роздуми такі глибокі, а спостереження за дією Божого промислу у житті мотивують та надихають.

Олеся Ліхунова

Її книга «Хочеш я стану твоєю мамою» є обов’язковою для прочитання, якщо вас цікавить питання усиновлення. Сторінка за сторінкою ви будете позбуватись рожевих окулярів та популярної серед потенційних усиновителів думки: «Врятуємо сироту, буде все життя нам вдячна». Але разом з тим через сувору правду життя, терпіння, любов для вас відкриється зовсім інший світ, який  притягує та захоплює.

У Олесі 4 власних дітей та 5 усиновлених. А ще Олеся розробляє методики для домашнього навчання дітей, чудово організує простір у невеликій квартирі, професійно захоплюється фотографією.

Даша Могуча

Тут справжній мікс цікавої та корисної інформації про життя сучасної православної родини з гарним смаком, яка виховує  прийомну доньку Василису зі складним діагнозом, а нещодавно взяла під опіку дівчину-підлітка Дашу. Крім того у родині виховується двоє рідних дітей.

Насправді тут мотивує все: сила цих людей, їх рішучість та щира віра в Бога. Багатьох людей блог Даші Могучої надихнув на усиновлення саме завдяки своїй  відвертості та готовності відповісти на усі запитання читачів. А ще тут про будівництво будинка, фріланс-професії, успішну роботу в Instagram.

Віра Остряніна

В 15 років Віра пішла з дому, а зараз з чоловіком виховує двох прийомних донечок та четверо рідних синів, серед яких особливий хлопчик Кеша. В цьому блозі ви дізнаєтесь, як навчитись сприймати особливу дитину, як довіритись Богу і пізнати його задум у найскладніших життєвих ситуаціях.

RussianScarlett

Ця дівчина неймовірна, її енергію легко відчути навіть через екран телефона. Ольга незаміжня, проте не вважає себе самотньою. Вона не побоялась взяти під опіку 9-річного Сашка на інвалідному візку з діагнозом Spina Bifida. У його випадку – це вирок; хлопчик ніколи не зможе ходити. Проте для енергійної мами, здається, слова вирок не існує. Адже нещодавно вона взяли під опіку маленьку дівчинку Ангеліну з таким самим діагнозом.

Мама на коні

«Блог не гламурний, проте душевний», — пише про свою сторінку в Instagram Олена. У її родині виховується восьмеро дітей. Проста жінка, як сотні тих, що живуть поруч з нами, розказує про своє життя з властивим їй оптимізмом. Саме зараз мама Олена реабілітує прийомного сина Олексія, якому в дитячому будинку пророкували «рослинне життя».

Buttussinka

Ще одного «безнадійного» хлопчика Дмитра взяла у родину Марина. Разом з Дмитром в родині виховується ще двоє хлопців (1, 10 та 21 рік). Марина щиро розповідає про непрості стосунки з чоловіком, реабілітацію Діми та свої будні. Щонеділі Марину та її хлопців можна побачити у церкві, адже Причастя жінка вважає невід’ємною частиною не лише лікування Дмитра, але й життя всієї родини. На сьогодні від діагнозу ДЦП у Діми не залишилось і сліду. Який шлях пройшла родина, можна побачити в особистому блозі Марини.

Альона Тутурина

Блог Альони – чесна розповідь про важкий період адаптації прийомної доньки, яка потрапила в сім’ю у віці 6 років. Перед цим від дівчинки вже відмовилась одна прийомна родина, яка не витримала специфічної поведінки дитини.

Добавить комментарий