2 секрети правильного виховання дітей від Марка Цукерберга

Марк Цукерберг вважається одним з найбагатших людей світу — статки засновника Facebook оцінюються в $ 76 млрд (дані рейтингу Bloomberg на грудень 2019 року). Підприємець і його дружина Прісцилла Чан можуть купити своїм дітям все що завгодно. Однак батьки вважають за краще цього не робити.

В одному з інтерв’ю засновник найпопулярнішої в світі соцмережі і його дружина розповіли про два важливих правила, яких вони дотримуються в питанні виховання дітей.

1. Обмежувати і наділяти обов’язками

Дочки Цукерберга і Чан, Максима і Август, яким ще немає і п’яти років, вже несуть невеликі, але важливі обов’язки щодо виконання різних домашніх справ. Наприклад, нещодавно дівчинки навчилися складати брудний посуд в посудомийну машину. Відеоролик, де діти управляються з тарілками, бізнесмен опублікував на своїй сторінці в Facebook ще в травні цього року.

2. Показати, що робота — це важливо

І підприємець, і його дружина не тримають дочок дома та не убезпечують їх від дорослого світу — обоє батьків беруть їх на роботу. «Ми з Марком возимо обох дітей на роботу, в офіс, щоб вони могли бачити, чим ми займаємося і яким чином робимо свій внесок у спільну справу».

Прісцилла Чан також зазначила, що їй і чоловікові не завжди вдається «залишити» роботу в офісі. Іноді деякі завдання доводиться виконувати і вдома. «Ми глибоко дбаємо про нашу роботу. І тому ми не залишаємо її за дверима », — розповіла мати дівчаток. Завдяки цьому діти оцінюють важливість роботи не тільки в офісах батьків, а й у вільний час.

Добавить комментарий