Всеправославну нараду проведуть в Іорданії у лютому 2020

Єрусалимський патріарх Феофіл III пропонує провести Всеправославну нараду в Йорданії по ситуації в православному світі в лютому 2020 року, повідомив в середу «РИА Новости» заступник голови відділу зовнішніх церковних зв’язків Московського патріархату протоієрей Микола Балашов.

Раніше в соціальних мережах з’явилася інформація про те, що Всеправославна нарада в Йорданії щодо «українського питання» запланована на лютий 2020 року.

«Дійсно, в пропозиціях Єрусалимського патріарха фігурує така дата, тобто, такий місяць. Він дійсно пропонує розглянути можливість проведення такої зустрічі в лютому», — сказав Балашов.

На питання про те, чи є дані, що цей захід всеправославного масштабу реально відбудеться, він заявив, що «будемо дивитися, яка буде реакція».

У листопаді цього року Єрусалимський патріарх Феофіл запропонував скликати нараду глав Церков по ситуації в православному світі після рішення патріарха Варфоломія визнати ПЦУ. Руська Православна Церква підтримала пропозицію, заявивши, що «альтернативи початку прямого діалогу немає».

Добавить комментарий