Політики Чорногорії відлучені від участі в Таїнствах

Єпископська рада Чорногорії, що складається з усіх єпископів Сербської Православної Церкви, чиї єпархії діють на території країни, з жалем констатувала, що політики, які проголосували за дискримінаційний Закон про віросповідання самі себе відлучили від Церкви. 

«Ухвалення такого закону, — підкреслено в заяві ради, — не може виступати честю і благословенням ні тим, хто його запропонував, ні тим хто голосував за нього і прийняв його. З жалем констатуємо, що ті з них, хто відносить себе до православних, виключили самі себе з Православної Церкви, і тому відлучені від Святих Таїн. Благословляємо нашому боголюбивому духовенству для них, за словами святого Петра Цетінського, «ніякого діла церковного» не звершувати до їх покаяння, про яке ми молимося ».

При цьому, незважаючи на те, що громадськість Чорногорії є свідком «відкритого тріумфування всіх ненависників Православної Церкви і озлоблених неочерногорських націоналістів, в основному засвідчених безбожників, які святкують перемогу на Церквою Христовою», єпископська рада продовжує закликати владу до продовження діалогу і застерігає її від насильства в щодо віруючих, що відстоюють свої законні права.

Добавить комментарий