В Руанді на місці в’язниці збудують храм

Католицька Церква Руанди прийняла рішення побудувати новий собор в столичному місті Кігалі. Храм буде зведений на місці колишньої в’язниці, яка зараз знаходиться в занедбаному стані.

За словами о. Жана-П’єра Нсабімана, настоятеля місцевого храму Божого милосердя, «будівельні роботи вестимуться самою Церквою, яка отримала землю від уряду».

Нове місце культу буде розташовано недалеко від нинішнього кафедрального собору Святого архангела Михаїла в Кігалі; довгий час він вважався занадто маленьким і потребуює реставрації.

Настоятель парафії Regina Pacis в Кігалі о. Іоанн Боско Нтагунгіра зазначив, що «люди радіють, оскільки вже давно сподівалися на більшу церкву».

Побудована в 1930 році, колишня в’язниця Няругенге в Кігалі діяла до 2018 року, коли останні ув’язнені були переведені на нове місце. Стара будівля займає площу 5,5 акрів.

Слід зазначити, що протягом останніх двох років влада Руанди — з міркувань безпеки — закривають деякі церковні структури, в тому числі католицькі храми в сільських районах. Новина про будівництво нового кафедрального собору в столиці стала ознакою того, що ситуація, можливо, зміниться на краще.

Добавить комментарий