Грузинський Патріарх: Наші храми будуть відкриті на Пасху

«Духовна їжа для віруючих так само важлива і необхідна, як і їжа звичайна», — сказав Католикос-Патріарх всієї Грузії Ілія. «Тому неможливо закрити двері Церкви, і вона буде відкрита для тих, хто хоче прийти і отримати духовну силу».

Патріарх зазначив, що богослужіння є невід’ємною частиною обов’язків священнослужителів і мають першорядне значення для всього народу.

«З огляду на ситуацію, що склалася, я хотів би звернутися до вас, наші духовні чада, і дати вам такі поради: дотримуйтесь нормативів, щоб дотримуватись встановленої відстані, перебуваючи поблизу інших людей, в тому числі і в храмі або у дворі храму, в час богослужінь ( та інших служб). В храмі повинні залишатися тільки священнослужителі, в той час як обмеженому числу прихожан дозволяється приєднуватися до них у великих соборах, хоча, як правило, парафіянам рекомендується залишатися у дворі храму «.

«Додаткові поради будуть дані священнослужителям і служителям храму з урахуванням конкретних обставин «, — сказав він.

«Деякі віруючі, які знаходяться в небезпеці через вік або слабкості, а також ті, хто особливо обережно ставиться до зараження вірусом, повинні залишатися вдома», — йдеться в заяві Грузинського Патріарха.

Джерело

Добавить комментарий