Washington Times: Covid-19 – це не пандемія, а медіа-істерика

Американська газета Washington Times опублікувала аналіз, який чітко показує, що ми маємо справу не з  пандемією на даний момент, а лише зі штучно підірваними медійними потрясіннями. На це вказують, серед іншого, наявні дані щодо захворюваності, смертності та вжитих заходів для боротьби із захворюванням. Як підкреслювалося, «вірус SARS-CoV-2 не є чорною смертю або навіть сезонним грипом».

До минулого вівторка 56 749 американців, як очікувалося, померли від COVID-19. Газета вказує, що за порівняльний період у 2017-2018 роках від сезонного грипу померло понад 80 000 осіб.

Видання також нагадує, що всього кілька тижнів тому світові експерти попередили, що принаймні 1,7 мільйона американців помруть від коронавірусної хвороби. Потім моделі розрахунків та симуляції були змінені, і було оголошено, що помре від 100 000 до 240 тисяч чоловік.

Наразі основна модель, на якій базується політика Білого дому для боротьби з коронавірусом, передбачає, що в США до кінця серпня загине близько 70 000 осіб.

«Washington Times» зазначає, що коли коронавірус поширювався в Китаї, а потім у Європі, «американські ЗМІ повідомляли з затамуваним диханням майже про кожну жахливу кількість хворих і померлих». Таким чином, вони фактично налякали американців, багато з яких вирішили залишитися вдома протягом останніх 40 днів, виходячи лише за їжею.

Видання наводить деякі факти, що свідчать про те, що ми маємо справу не з пандемією, а з «медіа-криком».

Недавнє дослідження антитіл в Стенфордському університеті свідчить про те, що смертність від вірусів, ймовірно, становить від 0,1 до 0,2 відсотка. Всесвітня організація охорони здоров’я (ВООЗ) підрахувала, що рівень смертності в 20-30 разів вищий, і закликала проводити політику ізоляції.

У Нью-Йорку, в епіцентрі американської пандемії, смертність людей віком від 18 до 45 років становить 0,01 відсотка, а це означає, що 10 на 100 000 інфікованих помирають. Однак рівень смертності людей у ​​віц від 75 років і старше у 80 разів вищий. Коефіцієнт смертності дітей до 18 років становить 0,0.

Більше половини смертей від COVID-19 в Європі сталися в закладах тривалої допомоги або в будинках соціального обслуговування. На сьогодні щонайменше п’ята частина смертей, зареєстрованих у США, пов’язана з такими центрами.

Згідно з останніми дослідженнями, майже всі пацієнти, госпіталізовані на коронавірус у Нью-Йорку, страждали від інших захворювань.

«Медичні дані про 5700 пацієнтів, госпіталізованих за системою охорони здоров’я Нортуелла, яка мала найбільше пацієнтів у країні під час пандемії, показали, що у 94 відсотків з них було більше ніж одне захворювання, крім COVID-19 «, — повідомляє Fox News.

Опитування показало, що 42 відсотки пацієнти мали зайву вагу і 53 відсотки страждали гіпертонією. Інші страждали від різних недуг.

Видання також повідомляє, що мільйони американців вже заразилися коронавірусом, ставлячи під сумнів низький рівень університету Джона Хопкінса. За даними вчених Джонса Хопкінса минулого вівторка, близько 988 тисяч американців мали заразитися.

Тестування на антитіла минулого тижня в Нью-Йорку свідчить про те, що кожен п’ятий американець (21,2 відсотка) вже мав інфекцію. У Нью-Йорку проживає 8,5 мільйона людей, це означає, що вірус мали 1,8 мільйона жителів міста, повідомляє видання.

Через COVID-19 в місті загинуло 16 тисяч 249 осіб (смертність становила 0,89 відсотка, що значно менше, ніж повідомляли ЗМІ).

Результати дослідження, проведеного два тижні тому в Лос-Анджелесі, свідчать, що цілих 442 тисячі мешканців округу Лос-Анджелес, можливо, вже були заражені коронавірусом на початку квітня, і ця цифра набагато перевищує 8000 справ, підтверджених на той час. Дослідження припускає, що рівень смертності від вірусів може становити лише 0,18 відсотків, що означає, що фактична смертність у місті значно нижча, ніж повідомлялося.

На минулому тижні Daily Mail повідомляв, що від коронавірусу може померти в 70 разів менше пацієнтів, ніж свідчать офіційні дані про смерть у Великобританії. Аналогічний рівень смертності — 0,19 відсотка — було виявлено в опитуванні жителів Гельсінкі, Фінляндія.

Доктор Джастін Сільверман підрахував, що в США було 8,7 мільйонів коронавірусних інфекцій між 8 та 28 березня. А з 17 квітня 10 відсотків американців заразилися, або близько 33 мільйонів людей.

Washington Times звинувачує ЗМІ у тривожних повідомленнях, які зуміли ефективно налякати громадян настільки, що вони добровільно погодилися закрити всю економіку. Це матиме величезні наслідки, ймовірно, протягом наступного десятиліття, а може, і ще одного після.

Навіть коли держави починають знову відкриватися — на основі даних, які показують значно нижчий рівень смертності, ніж повідомлялося, та значно ширше поширення вірусу — ЗМІ все ще лякають, – пишуть у виданні.

Добавить комментарий