Синод Церкви Молдови виступив проти вакцини від COVID-19

Молдовська Православна Церква виступає проти вакцинації проти коронавірусу.

Так, єпископ Бельцький і Фалештський Маркел, звернувся до вірян із закликом відмовлятися від вакцини проти Covid-19, яку, як він вважає, «виробили сатанинські глобалісти».

18 травня єпископ Маркел виклав у YouTube звернення, в якому розповів, що восени уряд планує розгорнути масову і безкоштовну вакцинацію. Він застеріг, що вакцина становить загрозу життю людей, адже під виглядом препарату, на його переконання, влада буде вживлювати в тіла громадян чіпи, через які буде контролювати їхнє життя за допомогою технології 5G.

«Ота нова субстанція, яку нав’язують нам сатанинські глобалісти, є отруйною, як диявольська змія… Це пастка, яка позбавляє нас свободи, святого дарунку», — заявив єпископ.

Позицію владики Маркела підтримав й Синод Церкви, пообіцявши вищому керівництву країни перестати згадувати його в молитвах.

У зверненні Синоду говориться, що з 17 березня 2020 року в Республіці Молдова на 60 днів було введено надзвичайний стан у зв’язку з пандемією вірусу SARS-COVID-19. «За цей час у всіх нас була можливість зрозуміти, що значить обмежувати основні права громадян», – йдеться у документі.

Члени Синоду пояснюють, що «все більше число президентів, політиків, депутатів, бізнесменів і медичних експертів відкрито заявляють про тестування деяких вакцин проти COVID-19, яке повинно проводиться обов’язково. Були й такі заяви в політичному середовищі Республіки Молдова».

Синод пояснює, що «вакцинація є превентивною медичною процедурою», і, згідно з конституцією країни має проводитися на добровільній основі.

У зв’язку з цим Синод виступив з наступними вимогами:

Відповідно до положень Конвенції про захист прав людини, «вакцинація населення (від COVID-19 і т. Д.), а також будь-яке медичне втручання, має проводитися на добровільній основі, тільки за згодою і при наявності повної інформації у пацієнта».

«Забезпечення всіх основних прав громадян, які відмовляються від обов’язкової вакцинації».

«Забезпечення права людини не імплантувати / імплантувати будь-які пристрої / чіпи, чужі людському тілу, беручи до уваги інформацію, представлену вченими про їх небезпеку, а також пророцтва Апокаліпсису Іоанна Богослова і святих отців».

Молдовська Православна Церква є найбільшою конфесією цієї країни — понад 90% громадян вважають себе її вірянами.

Добавить комментарий