Всесвітня рада церков закликала берегти природу

Національна рада церков Індії та Всесвітня рада церков (WCC) організували вебінар 4 червня на тему «Стале довкілля: Церкви в дії».

Відкриваючи вебінар Асір Ебенезер, генеральний секретар Національної ради церков в Індії, сказав, що, незважючи на коронавірус, християни мають піклуватися про навколишнє середовище, та один про одного.

«Ми поділилися їжею, ми поділилися притулком, ми поділилися своїми лікарнями, ми розділили наші школи, ми поділили наші коледжі», — сказав він. » Ми були схожі на Христа, хоча ми не могли ходити до наших церков».

Дінеш Суна, координатор Вселенської водної мережі WCC, заявив, що вдячний, що вебінар може відбутися навіть у контексті пандемії COVID-19.

«Світ відзначає Всесвітній день навколишнього середовища», — сказав він. « Тема цього року — біорізноманіття, і це, безумовно, проблема, яка є дуже нагальною і є екзистенційною проблемою».

Афіна Перельта, керівник програми WCC, відповідальна за економічну та екологічну справедливість, сказала, що ми живемо в умовах надзвичайного клімату.

«Це не якесь драматичне твердження», — сказала вона. «Це факт. Про це нам говорять наука та вчені. Дані, наприклад, NASA показують, що минулий рік, 2019 рік, є другим найтеплішим роком, зафіксованим після 2016 року».

Д-р Маной Курян, координатор Альянсу Вселенської адвокатури ВКК, розповів, як продовольча безпека залежить від турботи про навколишнє середовище.

«Світ створений не виключно для людей, а для дерев, птахів, тварин… Разом з тим, кожна дев’ята людина на Землі страждає від голоду».

Ренемла Озукум, еко-теолог, яка виступає членом Робочої групи WCC зі змін клімату зазначила:

«Церква відіграла важливу роль в боротьбі проти пандемії…  Оскільки церкви мають безпосередній контакт і спілкування зі своїми членами, вони можуть дуже ефективно поширювати інформацію про хворобу та боротьбу із нею».

Добавить комментарий