На Трійцю над Лаврою засяяв сонячний «німб» (відео)

Сьогодні, 7 червня, в Україні відзначають свято П’ятидесятниці. Під час Богослужіння в Києво-Печерській Лаврі віряни звернули увагу на сонячне гало, що у вигляді своєрідного «німбу» засяяло навколо сонця.

При цьому, слід зазначити, що гало було помічено під час проповіді Предстоятеля Української Православної Церкви Блаженнійшого Митрополита Онуфрія. Про це повідомляє центр інформації Української Православної церкви на своїй сторінці в Facebook.

На Трійцю в Києві над Лаврою з'явився сонячний "німб": захоплююче видовище

Сонячне гало над Лаврою

Саме в той момент, коли Блаженнійший Владика звертаючись до вірян з повчальним словом говорив про сонце, режисер прямої трансляції підняв камеру вгору і в цей час в об’єктив потрапило велике сонячне гало. Його можна побачити на відео на 28 хв. 14 сек. з трансляції Божественної літургії.

Божественна Літургія (відео: facebook.com/church.information.center)

У прес-службі УПЦ також зазначили, що подібне світіння навколо сонця віряни також спостерігали і у Свято-Троїцькому Іонинському монастирі Києва.

Сонячне гало рідкісне явище. Воно з’являється на небі при поєднанні декількох факторів. Найчастіше його можна помітити в морозну погоду, коли на вулиці підвищена вологість. В повітрі знаходиться велика кількість крижаних кристалів. Сонячне світло, проходячи крізь них, утворює дугу навколо Сонця. В теплу погоду – це явище дуже рідкісне.

Добавить комментарий