Через вакцину від COVID-19 введуть печатку антихриста, – ієрарх Грецької Церкви

Митрополит Калаврітський Амвросій вважає, що історія з коронавірусом — це план демонічних сил, спрямований на те, щоб привести людство до печатки антихриста.

25 червня 2020 року колишній митрополит Калаврітський і Егіалійський Елладської Православної Церкви Амвросій (Леніс) заявив, що під приводом вакцини проти коронавируса людині буде імплантуватися чіп з печаткою антихриста, повідомляє сайт «Ромфея».

За його словами, «вся ця історія з коронавірусом — не що інше, як план демонічних сил, спрямований на те, щоб привести людство до печатки антихриста, тобто до чіпу з номером 666, який вони імплантують нам в наш організм під приводом вакцини проти коронавірусу».

Митрополит вважає, що за допомогою безлічі способів і гасел ті, хто стоять за цим демонічним планом, «намагалися вселити страх і паніку», які призведуть до того, що «коли буде створена вакцина всі, хто переляканий коронавірусом, поспішать отримати її і разом з нею печатку антихриста».

«Щоб досягти успіху в своїх планах, вони закрили храми, заборонили дзвонити в дзвони, заборонили використовувати гучномовці під час богослужіння і зуміли викликати паніку хибним твердженням, що Святе Причастя передає віруси», — каже митрополит Амвросій.

У зв’язку з цим, владика запитує: «чи можливо, щоб вірус передавався звуками дзвонів? Або щоб вірус передавався звуками гучномовця, який знаходиться поза храмом і транслює псалми священних служб? Якщо «так», то чому вони також не наказали нам відключити радіоприймачі і телевізори в своїх будинках? ».

Крім того, він згадав випадок, коли влада заборонила традиційний Хресний хід з чудотворною іконою Божої Матері і «оштрафувала на 500 євро, а також зняла номерні знаки з невеликої сільськогосподарської машини, на якій була поміщена ікона Божої Матері».

Однак, каже владика, «вже наступного дня відома співачка з Афін Алкістіс Протопсалті на великій вантажівці і з усім своїм ансамблем їздила вулицями Афін з концертом», а «прем’єр-міністр країни Кіріакос Міцотакіс, порушуючи свої ж вказівки і розпорядження наївному грецькому народу, покинув свій офіс і вийшов на вулицю, щоб із захопленням аплодувати пані Протопсалті».

Іншими словами, підкреслює митрополит, «святий Хресний хід з іконою Діви Марії був заборонений, тому що існувала небезпека передачі коронавіруса, а під час концерту пані Протопсалті, такої небезпеки не було?».

«Мої грецькі брати, тоді подумайте, хто над ким сміється? Хто обманює грецький народ і як? Подумайте про це і дайте відповідь самі! », — закликає владика.

Митрополит Амвросій впевнений, що «коронавірус — це винахід темних сил антихриста» і ці сили «будуть примушувати людину до того, щоб прийняти вакцину, за допомогою якої вони імплантують нам 666, тобто, запечатають на нас печаткою антихриста».

Іншими словами, говорить архієрей, «вони візьмуть нас з рук Бога і передадуть нам дияволу. Потім 666 зв’яжеться з електронною системою 5G, і через це інструменти глобалізації будуть направляти наше мислення, наші бажання … все наше життя ».

На доказ вищесказаного, владика зазначив, що в 1981 році в США була видана книга під назвою: «Очі темряви», в якій міститься твердження, що «до 2020 року дуже серйозне захворювання пошириться по всій планеті, вражаючи легені і бронхи. Воно буде чинити опір всім відомим методам лікування ».

У зв’язку з цим митрополит Амвросій закликав православних християн «прокидатися від летаргічного сну», тому що «план всесвітнього уряду, атеїстів і магів для того, щоб правити світом, реалізується».

Добавить комментарий