У вересні школярі продовжать вчитись дистанційно

Секретар Ради національної безпеки і оборони України Олексій Данілов попередив, що школам у новому навчальному році, ймовірно, доведеться продовжити роботу у дистанційному режимі.

Про це Данілов сказав на розширеній селекторній нараді щодо коронавірусу, яка відбулася у суботу. “Секретар Ради національної безпеки і оборони Олексій Данілов заявив, що існує ймовірність того, що восени більшості українських шкіл доведеться перейти на дистанційне навчання, тому вже сьогодні мають бути підготовлені відповідні технічні можливості”, – цитує Данілова пресслужба президента України.

Що має змінитися в українських школах у новому навчальному році? З 1 вересня українські школярі можуть переходити на сімейну освіту Нагадаємо, попередня в.о. міністра освіти Любомира Мандзій говорила, що формат навчання у школах з 1 вересня залежатиме виключно від епідеміологічної ситуації щодо коронавірусу.

Рішення про те, чи безпечно буде учням повертатися за парти 1 вересня, мають приймати комісії ТЕБ та НС та головний державний санітарний лікар. Це відбудеться не раніше ніж у серпні, тобто ближче до старту навчального року.

Зараз Міносвіти готується до нового навчального року. Зокрема, розробляються вимоги для роботи шкіл в умовах пандемії – за правилами дезінфекції, підготовки приміщень, перебування учнів у школі тощо.
Джерело

Добавить комментарий