Демографічна криза в Україні

Кандидат філософських наук, експерт із проблем сім’ї Андріан Буковинський  у проекті «Хто ми?», що був опублікований на YouTube-каналі «Зоряний», зробив нагололос на тому, що збереження сім’ї – питання національної безпеки. Також експерт звернув увагу, на впливі інформаційного контенту на сучасні тенденції щодо сім’ї та дітей.

Проаналізувавши сучасний інформаційний контент, зокрема кінофільми, він зазначив, що в ньому простежуються конкретні тенденції: мати сім’ю та дітей – не дуже популярно. І цей контент впливає на підсвідомість українців.

Враховуючи те, що кожна п’ята українська сім’я бездітна, а щороку країна втрачає 350 тис. людей, як повідомила у цьому ж проекті радник голови Державного комітету статистики України Наталія Власенко, – йде вимирання нації, і цифри говорять про те, що це питання має бути на розгляді та в компетентності національної безпеки країни.

«Загалом, – додав Андріан Буковинський, – якщо дати характеристику сучасній українській родині, то це неповна та нещасна родина, «і більшість українських дітей зростають без рідного батька». «А кількість смертей перевищує кількість народжених дітей», – повідомила Наталія Власенко. 

Також Адріан Буковинський прокоментував проблему абортів в Україні, наголосивши, що життя треба цінувати від моменту зачаття до природної смерті, «бо наша земля, – як зазначив він, – вже просякнута кров’ю ненароджених дітей».

Джерело

Добавить комментарий