Все заради толерантності

Як повідомляє telegraf.com.ua, 35-річний Сільвен Хелайн, чиє тіло, обличчя та язик вкриті татуюваннями, а білки очей хірургічним шляхом «перефарбовані» в чорний колір, розповів, що йому заборонили бути вихователем у французькому дитячому садку після скарги батьків.

Він згадав історію, коли минулого року його відсторонили з початкової школи Docteur Morere у Палезо, передмісті Парижа, після скарги батьків трирічної дитини до органів освіти. За словами батьків, їхньому синові почали снитися кошмари. Цікаво, що сам Хелайн не навчав цього хлопчика.

Через кілька місяців після цього керівництво школи відсторонило його від навчання дітей у дитячих садках.

«Я думаю, що ухвалене рішення було дуже сумним», — розповів Хелайн.

У самій школі повідомили, що було досягнуто згоди, згідно з якою Хелайна усунуть від викладання в дитячому садку, оскільки діти до шести років «можуть злякатися його зовнішнього вигляду».

Попри все чоловік не збирається кидати кар’єру. «Я вчитель початкових класів… Я люблю свою роботу», — каже він. Хелайн продовжує працювати вчителем дітей віком від шести років.

«Всі мої учні та їхні батьки завжди ставилися до мене спокійно, тому що в основному вони мене знають. Тільки коли люди бачать мене здалеку, вони можуть припустити найгірше», — розповів він. Хелайн називає татуювання своєю пристрастю та робить їх з 27 років, коли зіткнувся з екзистенційною кризою під час викладання у лондонській приватній школі.

За його словами, своїм зовнішнім виглядом він хоче навчити дітей добре сприймати людей, що відрізняються від них. «Можливо, коли вони стануть дорослими, вони будуть менш расистськими, менш гомофобними та більш відкритими», — вважає Хелайн.

Джерело

Добавить комментарий