УПЦ виступає проти дискримінації військовослужбовців за релігійною ознакою

30 листопада Верховна Рада розглядає законопроект про військове капеланство. Митрополит Климент (Вечеря) прокоментував цю подію.

«Ми добиватимемося, щоб віруючі Української Православної Церкви в армії мали рівні права з іншими військовослужбовцями і не підпадали дискримінації за релігійною ознакою». – Про це голова Синодального інформаційно-просвітницького відділу УПЦ митрополит Ніжинський та Прилуцький Климент сказав у коментарі «Країні».

Він наголосив, що із законопроекту про військове капеланство, який стоїть у порядку денному Верховної Ради, необхідно виключити дискримінаційну, стосовно віруючих УПЦ, норму.

«Ми обов’язково добиватимемося можливості для віруючих УПЦ, які служать у збройних силах України, мати рівні права з усіма іншими військовослужбовцями сповідувати свою релігію і не піддаватися дискримінації за релігійною ознакою», – заявив митрополит Климент.

Ієрарх УПЦ додав, що це конституційне право, яке закріплене у всіх демократичних державах, і порушується воно лише у тоталітарних системах.

Джерело

Добавить комментарий