Як сучасній людині знайти спокій?

Зайнятість – це хвороба сучасності, від якої страждає багато хто. Іісус Христос є єдиним, Хто може дати спокій нашим душам. Господь Іісус каже: «Прийдіть до Мене всі струджені та обтяжені, і заспокою вас;..» (Мф. 11:28)
Господь Іісус Христос прийшов, щоб дати нам спокій! Ти не знайдеш його, як тільки виростуть твої діти. Або коли ти одружишся. Або коли грошей заробиш. Ми знайдемо спокій лише тоді, коли зустрінемо Іісуса Христа.

Тільки коли ми покладемо весь наш тягар, свою ношу в Його руки, тільки тоді знайдемо спокій. Як пише Апостол Павло у Посланні до Філіпійців 4:6-7: «Не дбайте ні про що, але завжди в молитві й проханні з подякою відкривайте свої бажання перед Богом, і мир Божий, що вищий за всякий розум, збереже ваші серця і ваші помисли у Христі Іісусі».

Не дбайте ні про що! Ваші діти, ваша робота, ваше здоров’я, ваші рани, ваші гроші, всі інші ваші турботи знаходяться у словах Господа «НЕ ТУРБУЙТЕСЯ НІ ПРО ЩО».  Але що робити замість того, щоб турбуватися: «завжди в молитві та проханні з подякою відкривайте свої бажання перед Богом, і мир Божий, що перевищує будь-який розум, збереже ваші серця і ваші помисли у Христі Іісусі».

У житті Господа Іісуса Христа молитва мала велике значення: «А вранці, Іісус, вставши дуже рано, вийшов і пішов у пустельне місце, і там молився» (Мк. 1:35).
Привчай себе всяку справу розпочинати і закінчувати молитвою. І тоді життя буде плинути звичною течією, але зміст його буде іншим. Воно буде освячуватися Божим благословенням. Тільки не вигадуй своє життя.
Архімандрит Іоанн Крестьянкін

 

 

Добавить комментарий