Грецький митрополит: «До нас прибув той, хто наполягає на обмані та спотворює Євангеліє»

Не всі архієреї Елладської Православної Церкви з радістю сприйняли приїзд до Греції глави Римо-католицької церкви папи Римського Франциска. Поки Архієпископ Афінських Ієронім розповідав про корисність і важливість цього візиту, ціла низка архієреїв, звертаючись до своєї пастви, не забули вказати, що католики перекрутили основи православного віровчення.

Так, митрополит Пірейський Серафим, виступаючи під час проповіді в кафедральному соборі Святого Миколая в портовому місті Пірей, після вечірні з нагоди дня святого покровителя моряків згадав про нещодавній триденний візит до Греції папи Римського Франциска, повідомляє портал Orthodoxianewsagency.

Серед іншого, владика сказав, що «гостина є властивістю грецького народу, незалежно від того, хто цей гість і звідки він родом». Проте не можна забувати про помилки Католицької церкви.

«До нас прибув той, хто наполягає на обмані, заплямував послання Євангелія в західному світі і змінивши непорушну патріархальну віру перших десяти століть. Його антиєвангельська система; поведінка всіх його підлеглих суперечить Євангелію та Святому Духу», — зазначив архієрей.

Джерело

Добавить комментарий