Головна роль духовної підтримки у вихованні дітей

Щасливе майбутнє підростаючого покоління неможливе без духовної підтримки.

Як повідомляє Центр інформації УПЦ, про це митрополит Лука (Коваленко) написав у своєму Телеграм-каналі.

«Батьки хочуть своїм дітям дати щасливе майбутнє. Більшість із них бачить його як сите, комфортне життя, без хвороб, проблем та турбот. Але мало хто з них розуміє, що щастя це передусім стан душі, а не розмір гаманця. Святитель Іоанн Златоуст називав тих, хто не дбає про духовне виховання своїх дітей, дітовбивцями. Поки батьки збирають спадок для своїх чад, у юних душах все сильніше й сильніше розпалюється пекельне полум’я і, судячи зі зростання підліткової злочинності, вони будуть жити не в «світлому майбутньому», а у «вовчій зграї» таких самих, як і вони, агресивних людей», — наголосив митрополит Лука.

Митрополит нагадав випадки підліткової та дитячої злочинності та пояснив, що причиною таких дій найчастіше є неправильне виховання.

«Церква теж готує молодь для життя у світлому майбутньому. І Вона знає – якщо видалити з душі гріх, то світлим воно стане насправді. Поки батьки роблять зі своїх дітей ідолів, яким приносять себе в жертву, вони занурюють їхні душі у пекло. Якщо ж вони почнуть і своє життя, і життя своїх дітей присвячувати Богові, то щасливе майбутнє не забариться проявити себе вже зараз», — сказав архієрей.

Архіпастир закликав батьків починати виховання з себе, розуміючи, яку відповідальність вони несуть у формуванні особистості дитини.

«До преподобного Стіліана матері приводили своїх дітей не для того, щоб вони були здоровими та успішними, а для того, щоб росли добрими та святими. Будемо ж і ми наслідувати їхній приклад», — підсумував митрополит Лука.

Джерело

Добавить комментарий